Samsung Full HD Flat TV J5000 - Series 5 - 48 inch - UA48J5000
Samsung Full HD Flat TV J5000 - Series 5 - 48 inch - UA48J5000 Samsung Full HD Flat TV J5000 - Series 5 - 48 inch - UA48J5000
350 - 380 JD
Product In 6 stores
(0)
samsung - Full HD Flat TV J5000
Series 5
UA48J5000 Model
Screen size: 48inch
Full HD: 1080p
Screen Type LED
Display Resolution 1920 x 1080 Pixels
2 HDMI
1 USB
power 110 watt
Power Supply: 100-240V AC\ 50-60hz
Weight 10.2 kg
Weight (with stand) 11.3 kg
Dimensions with stand 1098.7 x 699.5 x 310.5 mm
Dimensions (without stand) 1098.7 x 638.7 x 73.9 mm
  • Manufacturer: SAMSUNG
  • Model Number: UA48J5000AK
  • TV Display Size: 48-inch
  • Screen Type: LED
  • Dimensions (W x H x D) (with stand): 1098.7 x 699.5 x 310.5 mm
  • Colour: Black
  • HD Technology: Full HD : 1080p
  • Power Consumption: 100~240Vac
  • Dimensions (W x H x D) (without stand): 1098.7 x 638.7 x 73.9 mm