SAMSUNG - Full HD Flat TV J5200 - Series5 - 40inch - UA40J5200AR
SAMSUNG - Full HD Flat TV J5200 - Series5 - 40inch - UA40J5200AR SAMSUNG - Full HD Flat TV J5200 - Series5 - 40inch - UA40J5200AR SAMSUNG - Full HD Flat TV J5200 - Series5 - 40inch - UA40J5200AR
260 - 295 JD
Product In two stores
(0)
SAMSUNG Full HD Flat TV J5200
Series 5
UA40J5200AR model
Screen size: 40inch
Display Resolution 1920 x 1080 Pixels
Power Requirements 100 - 240V ~ 50/60Hz
Full HD: 1080p
Weight 6.4 kg
Dimensions: without stand 922.7x530.7x72.0mm
  • Manufacturer: SAMSUNG
  • Model Number: UA40J5200AR
  • TV Display Size: 40-inch
  • Colour: Black
  • HD Technology: Full HD : 1080p
  • HDMI Port: x 2
  • Analog TV Reception: PC Analog Port(VGA)
  • Ethernet (RJ45): Yes
  • Dimensions (W x D x H): 922.7 * 530.7 * 72.0 mm
  • Power Supply: 100-240V AC
  • Weight: 6.4 kg